Celem Konkursu „Przerwa na wspólne czytanie” jest wyłonienie w toku głosowania bibliotek, które zostaną nagrodzone zestawami książek dla dzieci, a głosowanie (wyłącznie przez osoby pełnoletnie, zamieszkujące w Polsce) na konkretną bibliotekę zgłoszoną do Konkursu jest możliwe od 2 października do 31 października 2017 r. Organizatorem Konkursu jest V&P Agencja Reklamowa Spółka z o.o. S.K.A. z siedzibą w Poznaniu.

Uwaga! Jedna osoba głosująca w Konkursie może oddać w poszczególnym dniu kalendarzowym tylko jeden głos. Aby oddać taki głos należy odwiedzić serwis internetowy www.wspolneczytanie.pl, zarejestrować się w tym serwisie lub posiadać aktywne konto w serwisie społecznościowym Facebook. Głosowanie również odbywa się w serwisie www.wspoleczytanie.pl – poprzez naciśnięcie przycisku przy wybranej bibliotece – w naszym przypadku: Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadownem.

A Konkurs? Przewidziano w nim 20 Nagród Głównych (po 250 książek dla dzieci wraz z pufami do wspólnego czytania) i 100 Nagród II Stopnia (50 książek dla dzieci). Otrzymają je biblioteki, które otrzymają największą ilość głosów w Konkursie. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 listopada 2017 r. - również na stronie www.wspolneczytanie.pl.

Drodzy Państwo! W okresie wcześniejszym kilkakrotnie głosowaliśmy elektronicznie z pozytywnym skutkiem na różne inicjatywy, w których uczestniczyli nasi mieszkańcy. Tym razem również postarajmy się, a dzieci z Naszej Gminy będą mogły cieszyć się z nowego zestawu poszukiwanych na rynku książek.

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem prosi nas o pomoc, dlatego też pokażmy, że mieszkańcy Gminy Sadowne i zaprzyjaźnieni z nami internauci potrafią być solidarni we wspólnej sprawie. A więc do dzieła!

Przypominamy: rejestracja i głosowanie odbywa się na stronie www.wspolneczytanie.pl (głosujemy raz dziennie od 2 do 31 października 2017 r.). Za oddane głosy na GBP Sadowne z góry serdecznie dziękujemy!

Kontakt: GBP w Sadownem, 07-140 Sadowne ul. Kościuszki 35.
Tel: (0-25) 675 - 32 - 72
E - mail: [email protected], [email protected]