Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem

Get Adobe Flash player

Przydatne Linki:

  • Biblioteka Narodowa
  • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
  • Mazowiecki System Informacji Bibliotecznej
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  • Mazowiecki Instytut Kultury

Nowości

  • s1.jpeg
  • s2.jpeg
  • s3.jpeg
  • s4.jpeg

Polecane strony:

Statystyki odwiedzin

Odsłon artykułów:
270189

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Święto ustanowiono na pamiątkę urodzin Alana Alexandra Milne'a, który był twórcą tej bajkowej postaci. Najmilszy i najsłynniejszy miś mieszkający w Stumilowym Lesie zagościł w naszym kąciku dla Dzieci. Już niedługo pojawia się kolejne bajkowe postacie 

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Sadownem po raz kolejny ogłosił konkurs pn. „NAJŁADNIEJSZA BOŻONARODZENIOWA DEKORACJA POSESJI GMINY SADOWNE 2021”. 

4 stycznia 2022 roku komisja powołania przez Dyrektora GOK i GBP w Sadownem odwiedziła wszystkie zgłoszone posesje i dokonała oceny.  Każdy z niezależnych jurorów dokonał oceny udekorowanych posesji i na wspólnym spotkaniu jury doszło do wspólnego wniosku, że w bieżącym roku będzie to pierwsza nagroda, na którą zasłużyli ex aequo pp. M i T Puścion z Zarzetki oraz pp. A i D Skarpetowscy z Ociętego.

Z wielką radością pragniemy przekazać Państwu, że obydwie te dekoracje zachwyciły jurorów swoją niepowtarzalnością. Cieszymy się, że dzięki takim osobom, jak te, które zgłosiły swoje posesje do konkursu z roku na rok nasza Gmina staje się coraz piękniejsza.  Już dzisiaj wiemy, że w przyszłym roku ogłosimy podobny konkurs, bo jeżdżąc po gminie widzieliśmy wiele pięknych dekoracji bożonarodzeniowych, które, mamy nadzieję, rozbłysną  ponownie na Boże Narodzenie 2022 i zostaną zgłoszone do następnej edycji  Konkursu.

O terminie wręczenia nagród zwycięzcy zostaną poinformowani w najbliższym czasie.

Zdjęcia nadesłane przez zwycięskich właścicieli posesji

loader

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem czynna jest w godzinach:

- Poniedziałek 08:00 - 18:00
- Wtorek 08:00 - 18:00
- Środa 08:00 - 18:00
- Czwartek 08:00 - 18:00
- Piątek 08:00 - 18:00


Kontakt:

GBP w Sadownem, 07-140 Sadowne, ul. Kościuszki 35.
tel: (0-25) 675 - 32 - 72
e-mail: gbp@gbpsadowne.pl