• s1.jpeg
  • s2.jpeg
  • s3.jpeg
  • s4.jpeg

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Święto ustanowiono na pamiątkę urodzin Alana Alexandra Milne'a, który był twórcą tej bajkowej postaci. Najmilszy i najsłynniejszy miś mieszkający w Stumilowym Lesie zagościł w naszym kąciku dla Dzieci. Już niedługo pojawia się kolejne bajkowe postacie

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Sadownem po raz kolejny ogłosił konkurs pn. „NAJŁADNIEJSZA BOŻONARODZENIOWA DEKORACJA POSESJI GMINY SADOWNE 2021”.

4 stycznia 2022 roku komisja powołania przez Dyrektora GOK i GBP w Sadownem odwiedziła wszystkie zgłoszone posesje i dokonała oceny.  Każdy z niezależnych jurorów dokonał oceny udekorowanych posesji i na wspólnym spotkaniu jury doszło do wspólnego wniosku, że w bieżącym roku będzie to pierwsza nagroda, na którą zasłużyli ex aequo pp. M i T Puścion z Zarzetki oraz pp. A i D Skarpetowscy z Ociętego.

Z wielką radością pragniemy przekazać Państwu, że obydwie te dekoracje zachwyciły jurorów swoją niepowtarzalnością. Cieszymy się, że dzięki takim osobom, jak te, które zgłosiły swoje posesje do konkursu z roku na rok nasza Gmina staje się coraz piękniejsza.  Już dzisiaj wiemy, że w przyszłym roku ogłosimy podobny konkurs, bo jeżdżąc po gminie widzieliśmy wiele pięknych dekoracji bożonarodzeniowych, które, mamy nadzieję, rozbłysną  ponownie na Boże Narodzenie 2022 i zostaną zgłoszone do następnej edycji  Konkursu.

O terminie wręczenia nagród zwycięzcy zostaną poinformowani w najbliższym czasie.

Zdjęcia nadesłane przez zwycięskich właścicieli posesji

e-mail: gbp@gbpsadowne.pl