• s1.jpeg
  • s2.jpeg
  • s3.jpeg
  • s4.jpeg

Już po raz drugi w Sadownem będzie gościł znany pisarz p. Grzegorz Gołębiowski. Tym razem ze swoją nową powieścią sensacyjną pt. „Dług krwi”.

Rok temu, 5 grudnia 2018 r. gościliśmy u siebie na spotkaniu autorskim pisarza p. Grzegorza Gołębiowskiego. Opowiadał on wówczas o swojej przygodzie z pisarstwem, swojej pierwszej powieści sensacyjnej „Cień przeszłości” i najnowszej – „Dziedzictwo”, która jest kontynuacją poprzedniej, a w której główny bohater rozwiązuje kolejne łamigłówki kryminalne na terenie Sadownego i okolic.

Przez ostatni rok p. Grzegorz mocno pracował – pisał, pisał i… pisał. Powstała nowa powieść o tytule „Dług krwi”, zapewne ciekawa jak poprzednie i zapewne znajdą się w niej skomplikowane tajemnice, a napięcie wzrastać będzie wraz z „pochłanianiem” przez czytelnika kolejnych jej stron. Nie będziemy zdradzać szczegółów, gdyż w odpowiedni sposób przedstawi je sam autor.

Zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z p. Grzegorzem Gołębiowskim, które odbędzie się 28 stycznia br. o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem.

e-mail: gbp@gbpsadowne.pl