Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem

Get Adobe Flash player

Przydatne Linki:

  • Biblioteka Narodowa
  • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
  • Mazowiecki System Informacji Bibliotecznej
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  • Mazowiecki Instytut Kultury

Nowości

  • s1.jpeg
  • s2.jpeg
  • s3.jpeg
  • s4.jpeg

Polecane strony:

Statystyki odwiedzin

Odsłon artykułów:
307058

„Dług krwi” to opowieść o teraźniejszości z zagadką kryminalną z przeszłości w tle. We wtorek 28 stycznia o swojej nowej książce opowiedział jej autor p. Grzegorz Gołębiowski.

28 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem już po raz drugi gościł na spotkaniu autorskim p. Grzegorz Gołębiowski. Podczas poprzedniego (więcej na stronie http://gok.sadowne.pl/biblioteka/860-fikcja-czy-rzeczywistosc) mieliśmy okazję porozmawiać o zagadkach występujących w jego powieściach sensacyjnych „Cień przeszłości” oraz „Dziedzictwo” (akcja tej ostatniej rozgrywa się głównie w Sadownem i jego okolicach).

Poznaliśmy też jej głównego bohatera, genealoga Adama Floriańskiego i, na obecnym etapie akcji tych powieści, jego żonę Annę, która jest specjalistką od cyberbezpieczeństwa. To właśnie oni początkowo poruszają się w obrębie tajemnic wielkiego miasta, by następnie wkroczyć w głąb zagmatwanych losów małych, lokalnych społeczności. Tajemnice, w tym kryminalne, nie przerażają bohaterów, którzy starannie dążą do ich wyjaśnienia, klucząc pomiędzy zawiłościami tworzonej przez autora fabuły.

Tym razem, również „Dług krwi” stanowi ciekawą zagadkę kryminalną z elementami zbrodni, porachunkami mafijnymi i innymi sekretami z przeszłości. Jej wyjaśnienia podjęli się dwaj policjanci z miejscowości podwarszawskiej, w której rzecz się dzieje.

Oczywiście do rozwikłania zagadek niezbędna im będzie pomoc fachowców i tu… wkraczają nasi główni bohaterowie: Adam i Anna. A z jakim skutkiem? Tego nie wyjawię i zachęcam do przeczytania tej ciekawej powieści pt. „Dług krwi”, autorstwa p. Grzegorza Gołębiowskiego. Jest ona już dostępna w sadowieńskiej Gminnej Bibliotece Publicznej. Zachęcam do przeczytania i zapraszam w imieniu Biblioteki!

Zdjęcia w galerii Google>>>       

loader

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem czynna jest w godzinach:

- Poniedziałek 08:00 - 18:00
- Wtorek 08:00 - 18:00
- Środa 08:00 - 18:00
- Czwartek 08:00 - 18:00
- Piątek 08:00 - 18:00


Kontakt:

GBP w Sadownem, 07-140 Sadowne, ul. Kościuszki 35.
tel: (0-25) 675 - 32 - 72
e-mail: gbp@gbpsadowne.pl