• s1.jpeg
  • s2.jpeg
  • s3.jpeg
  • s4.jpeg

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem wraz z Niepubliczną Szkołą Podstawową im. Janusza Korczaka w Kołodziążu, 8 kwietnia 2022 roku zorganizowały spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą - fizjoterapeutą, autorem książki dla dzieci ‘’Znajdź mnie i kiedyś odwiedź.’’ W spotkaniu wzięli udział uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im Janusza Korczaka z Kołodziąża i uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Orzełka.  Książka opowiada jak dziecko poprzez zabawę może nauczyć się kontaktu z mapą i jak uczyć się, aby zapamiętać jak najwięcej. Podczas niezwykle interesującego spotkania autor właśnie o takich wskazówkach opowiedział dzieciom oraz zachęcał młodych słuchaczy do częstego czytania książek, dzięki którym pogłębia się swoją wiedzę. Autor zadawał najmłodszym słuchaczom ciekawe zagadki, a uczniowie sami mieli okazję zadać pytania pisarzowi.

Spotkanie zakończyło się dyskusją i wymianą doświadczeń. Po spotkaniu ze Zbigniewem Kołbą dzieci miały możliwość zdobycia autografu wraz z dedykacją.

FOTO: NSP w Kołodziążu

Zdjęcia -->>